Producent mebli


Dziś lada barowa lub stół wyspowy nie jest spotykany tylko w pubach czy klubach. To wygodne i udane rozwiązanie do własnej kuchni lub salonu. Wąska lada może posłużyć do podziału przestrzeni na strefy, oddzielając np. część kuchenną od salonu. Inne szczegóły mogą się różnić, niektóre krzesła są wyposażone w podłokietniki i podnośnik gazowy, niektóre w oparcie, niektóre obracają się lub składają.

Praktyczne rozwiązanie

Dobra opcja, bo bez oparcia taki stołek łatwo schować pod stołem czy ladą. W małych pomieszczeniach stołki są świetnym rozwiązaniem na szybki posiłek. Ale mogą być niewygodne do siedzenia przez dłuższy czas.

Przy stole można wygodnie spożywać posiłki, a nawet przy nim pracować. Są ergonomiczne i pozwalają na długotrwałe siedzenie, relaksując się w razie potrzeby dzięki wygodnym podłokietnikom i oparciu. Składane krzesełka do karmienia. Jeszcze bardziej kompaktowe niż taborety, ponieważ można je szybko złożyć i schować, gdy nie są w danej chwili potrzebne. Konstrukcje składane są również przydatne podczas przeprowadzki lub w przypadku rzadkich gości. Jeśli chcesz siedzieć przy stole przez dłuższy czas, to jest to najlepsza opcja – półstołki mają wyściełane oparcia, szerokie podłokietniki i są maksymalnie ergonomiczne.

Krzesła bankietowe

W zależności od wysokości blatu stołu lub lady. Idealny, jeśli łokcie można położyć na blacie bez konieczności schylania się. Między dolną krawędzią stołu a siedziskiem powinno być około 30 centymetrów. Jedna osoba zajmuje 60 centymetrów szerokości krzesła, co należy wziąć pod uwagę przy ustawianiu mebli. Jeśli krzesło posiada podłokietniki, wymagana przestrzeń zwiększa się jeszcze bardziej.

Sprawdź koniecznie: https://www.stylehome.com.pl/

Krzesła od producenta

Krzesła metalowe chromowane lub szczotkowane są bardzo trwałe i niezawodne. Są one praktycznie niemożliwe do złamania. Stołki barowe z kutego żelaza z wykończeniem natryskowym są również imponujące pod względem wzornictwa. Mają one jednak tę wadę, że są ciężkie i często masywne. Krzesła plastikowe są najłatwiejsze w utrzymaniu. Są one lekkie, atrakcyjne i kompaktowe. Przezroczyste plastikowe krzesła są prawie niewidoczne i nie zagracają przestrzeni, a kolorowe plastikowe krzesła mogą wyglądać niesamowicie. Warto jednak zaznaczyć, że jest to tani materiał, który szybko się rysuje i może utrzymać tylko do 100 kg.